!
Let's make the show, not just esports
Спочатку був комп'ютерний клуб на лівому березі Києва... Ну а сьогодні WePlay! Esports виходить не тільки за кордони нашої Неньки, але й за межі стандартного розуміння IT-бізнесу: компанія організовує кіберспортивні заходи і трансляції, займається розвитком власної турнірної платформи та продажем медіаправ. Плани зі створення глобального продукту почали реалізовуватися з моменту відкриття офісу у США, де WePlay! Esports має амбіції створити глобальний продукт на кшталт NBA чи NHL, але у світі кіберспорту!


Все дійсно починалося з ПОХ (неоф. назва ореолу довкола ст. м. «Позняки»/«Осокорки»/«Харківська» у м. Києві), коли у 2004 році наші герої, Олег Крот та Юрій Лазебніков, вирішили відкрити найбільший у Східній Європі комп'ютерний клуб із 256 комп'ютерами. Трохи пізніше хлопці почали організовувати турніри, а потім вже і чемпіонати, на які з'їжджалися учасники з Польщі, Казахстану, Росії тощо. Через декілька років ці заходи стали добре відомими на теренах СНД, а хлопці почали масштабувати свій бізнес, створивши цілу мережу комп'ютерних клубів. В цей самий період наші підприємці займалися розробкою та продажем програмного забезпечення і побудовою дата-центрів. Майже всі отримані кошти йшли на розвиток та реалізацію їхніх амбітних планів.


Дуже тривалий час наша команда трималася виключно на ентузіазмі, - грошей на зарплатню, на жаль, не передбачалося)
Олег Крот
Co-founder WePlay!
А вже у 2006 році хлопці заснували WePlay! Esports і під цим брендом почали проводити кіберспортивні турніри на новому рівні. У період із 2007 по 2012 роки WePlay! Esports стрімко розвивався, вигадуючи нові формати та захоплюючи нові території. Вже у 2016 році компанія організувала понад 4 тис. онлайн-турнірів та декілька великих офлайн-заходів, присвячених кіберспорту, найбільшим з яких став LAN-фінал WePlay! ліги з Dota2, який проходив у київському МВЦ та зібрав понад 20 тис учасників зі всього світу та 11 млн глядачів під час онлайн-трансляції. Бюджет заходу склав біла $800 тис., з яких $200 тис. пішло на призовий фонд.


Для команд участь у таких кіберзмаганнях безкоштовна, глядачі також можуть безкоштовно дивитися онлайн-трансляції WePlay! Esports на його Twitch-каналах. А от інтеграція брендів, як в онлайн-частини змагань, так і в офлайн, монетизується. Спонсорство є значним джерелом прибутку кіберспортивних операторів. Так, у кожного турніру завжди є декілька спонсорів та медіапартнерів. Кіберспорт дає широкі можливості для інтеграції реклами в форматі продакт-плейсмента навіть у віртуальне графіті у грі CS:GO.


Плани на майбутнє в Олега та Юри вже сформовані: вони планують залучити $30 млн партнерських інвестицій для підтримки вже існуючих напрямків, а також для будівництва кіберспортивних арен у Києві та Лос-Анджелесі. Метою наших героїв є створення міжнародного кіберспортивного продукту, який за масштабами впливу можна буде порівняти з NBA або NHL.
Незважаючи на глобальні плани в Європі, США та Китаї, WePlay! Esports планує продовжувати розвиватися в Україні, а ми і надалі будемо раді підставляти компанії своє надійне юридичне плече та, за необхідності, бути надійним орієнтиром порядку і справедливості у дикому правовому полі України. І, здається, саме час для хвилинки корпоративної симпатії:


ФІРМА
Нестримні адвокати
Ми <3 WePlay!
Олег Крот
Co-founder WePlay!
А ми <3 ФІРМА