Імерсивність. Слово настільки містке, що, здається, десь на околицях його значень могло загубитись ґрунтовне пояснення всесвітньої мінливості. І, знаєте, як виявилось, це не далеко від істини).. Імерсивний театр - те, чим займається команда U!Zahvati, яка реалізує театральні проекти за межами звичного театрального простору. Більше того, найголовніші події, що розгортаються в їх виставах, - насправді розгортаються всередині нас.
Remote Kyiv, 01/07/2019
Учасники імерсійної вистави є одночасно глядачами і його безпосередніми áкторами. Коротше кажучи, Ви приходите на заплановане місце «старту вистави» (скажімо, десь на пішохідному мосту чи у публічній бібліотеці). Потім одягаєте спеціальні навушники і… далі голос у Вашій голові призводить імерсивний сценарій у рух. В цей час команда U!Zahvati, за лаштунками реальності, робить все можливе щоб виправдати свою назву. І, повірте, ці «імерсивні піонери», маючи на озброєнні 50-річний західний досвід експериментів з інтерактивними та плейбек-театрами, мають чим Вас здивувати. Ну, а тепер, принаймні, Ви знаєте, що це за великі групи диваків у навушниках ходять центром Києва).

Станом на сьогодні U!Zahvati має дві власні імерсивні вистави: "ВРЕМЯ" та "DIALOGY". Їх популярність давно перейшла українські вінця, - франшизу цих вистав за участі київської команди U!Zahvati купують муніципалітети західноєвропейських міст.
Але команда U!Zahvati лише примножує оберти. Сьогодні в Києві ми можемо спостерігати колаборацію команди із видатними берлінськими митцями у цій сфері - Rimini Protokoll (лауреати національної театральної премії Германії «Фауст», Європейської театральної премії «за нові театральні форми», Срібного Лева Венеційського бієнале). Мова йде про культову виставу Remote X, де X - Київ (до цього вже були Париж, Гонконг, Берлін, Мілан і Лондон).
А ми, як незмінні юристи команди, щасливі бути для U!Zahvati надійним орієнтиром у дикому правовому полі України) без зайвих слів переходимо до хвилинки корпоративної симпатії:
На цей раз наші Клієнти запрошують всіх подивитися на Київ іншими очима. План стандартний: у Вас - навушники і готовність щось зрозуміти. У команди U!Zahvati - новий маршрут, новий голос і нові важливі смисли, які потрібно передати. Зустріч Remote Kyiv на Звіринецькому кладовищі (нічого страшного, там просто красиво). За відчуттями нового театру: бронювання квитків тут.
Remote Berlin (ENG)
ФІРМА
Нестримні адвокати
Ми <3 U!Zahvati
Alex Stuzhuk
Co-founder U!Zahvati
А ми <3 ФІРМА