THE SLEEPER
walking sleepwear
Поки ми з вами сидимо в Києві, палимо бамбук і насолоджуємося чудовими краєвидами, наші дівчата вже підкорили Європу і США. До речі, спасибі, їм за це.

Йдеться про наших улюблених клієнтів - засновниць першого в світі "walking sleepwear", бренду SLEEPER, який за останні декілька років здійснив гіперінноваційний прорив в фешніндустріі. Йееее-Бенг!
Бренд домашнього одягу SLEEPER був заснований в 2014 році Катериною Зубарєвою і Асею Варецею, екс-редакторами провідних модних видань. Стартовий капітал дівчат склав 2000 доларів. І вже у лютому 2019 року засновниці увійшли в європейський список Forbes '30 Under 30.

Ідея walking sleepwear - домашнього одягу як повсякденного - була оцінена легендарним головним редактором Vogue Italia Франкою Соццані, за версією якої SLEEPER, лише через декілька тижнів після відкриття, було визнано брендом місяця.
У числі шанувальників SLEEPER - директор моди Instagram Єва Чен, СEO Glossier Емілі Вайс, cупермодель Емілі Ратайковскі, дизайнер Аврора Джеймс, засновниця бренду Nesty Gal Софі Аморусо, співачка Рита Ора, акторки Кірстен Данст та Дакота Феннінг, Лена Дунхам та й інші. Вироби марки продаються в Barneys, Net-a-Porter, Shopbop, Moda Operandi, Saks Fifth Avenue, Goop й багатьох інших магазинах по всьому світу.

Результатами роботи Sleeper захоплюються такі видання як Vogue, The New York Times, Le Figaro та The Guardian. Ну і ми всі теж захоплюємося, звичайно.
Ми пережили дві революції, зараз у нас в країні йде війна. Ось справжні проблеми. Те, що іншим може здатися проблемами, для нас - захоплююча пригода!
Катерина Зубарєва, co-founder of SLEEPER в інтерв'ю американському INC.COM
Слово цифрам!
2014
Засновниці Sleeper надихаючись естетикою популярної стрічки "Кудряшку Сью" створюють walking sleepwear – піжам для повсякденного гардеробу і стають брендом місяця за версією Franca Sozzani, видатного головного редактора італійського Vogue.
2015
Sleeper отримує своє перше велике замовлення від головного американського он-лайн рітейлера сегменту Lux - Moda Operandi.
2017
Sleeper запускає одяг для пляжу та відпочинку.
2018
Marie Claire визнав піжаму з оголеними плечима від Sleeper «кращим вбранням року».
2019
Засновниці Sleeper потрапили у список "30 Under 30" Europe від журналу Forbes у категорії "мистецтво та культура". Головою журі в даній категорії була "мати мистецтва перформансу" Марина Абрамович.
У нас було кілька сценаріїв в голові. Я думаю, що це як покер. Якщо карта йде – ти нею граєш!
Катерина Зубарєва, co-founder of SLEEPER в інтерв'ю українському hmarochos.kiev.ua
Незважаючи на те, що піжами Sleeper продаються в нью-йоркському Barneys і лондонському Harrods, а також що 80% всіх продажів припадають на США, наші героїні вирішили залишити виробництво і основний офіс в Києві. На своєму власному досвіді вони прийшли до того, що виробництво дійсно якісної ручної продукції неможливо без їх чуйного і всеосяжного контролю.

FYI: в Україні ціна на продукцію компанії нижча, ніж у світі. Sleeper продається в магазинах Corner Concept Store та MARQUE Space у Києві, OGONEK в Одесі.
Хвилинка корпоративної симпатії:
ФІРМА
Нестримні адвокати
Ми <3 SLEEPER
Катя Зубарєва
Co-founder of SLEEPER
А ми <3 ФІРМУ
Ми раді бути надійним орієнтиром SLEEPER у дикому правовому полі України)