Спеціалісти компанії СКЛО займаються проектуванням, створенням та встановленням прозорих конструкцій з алюмінієвих та пластикових профілів,
і з радістю перетворюють темні приміщення у світлі простори, які повністю відповідають сучасним світовим тенденціям.
Більше 7 років Фірма супровождує економічну діяльність компанії СКЛО, забезпечуючи прозорість, захист та спокій кожної угоди.
У трьох поколіннях відточуються гострі як скло навички карате...
Історія компанії СКЛО — це ідеальний приклад успішного сімейного бізнесу України.

Все почалося у 2004 році, коли Борис Гладкий купив виробництво пластикових вікон, що знаходилися в той час на піку популярності. Своїм головним помічником і правою рукою він зробив сина Вадима, який на той момент завойовував чемпіонські титули на змаганнях з карате.

Спочатку бізнес спеціалізувався на виробництві та установці вікон, балконів під ключ, але з 2015 року, коли Борис вирішив приділяти більше часу спортивної діяльності й став президентом федерації Кіокушин кан в Україні, зробив свого сина власником і сансеєм бізнесу.
Вадим зрозумів, що робота в умовах величезної конкуренції на ринку вікон і балконів не дозволить компанії активно розвиватися, а тому переосмислив підхід до ведення бізнесу як всередині так і ззовні, додав маркетингового турбо-палива, і створив сучасний бренд СКЛО, що відображає якісний сервіс скління будь-якої складності у найкоротші терміни.
У своїй роботі компанія дотримується клієнтоорієнтованого підходу. Почавши співпрацю з нею, можна буде розраховувати на наступні переваги:
Власне виробництво
Це дозволяє самостійно контролювати всі виробничі етапи й бути впевненими в тому, що все йде за планом.
Великий асортимент
Для замовлення доступні перегородки, двері, огорожі, перила, розсувні системи, фасади, балкони та багато іншого - ніяких обмежень у виборі!
Оперативне виконання замовлень
Ви точно не почуєте від співробітників: "Вибачте, ми не встигаємо".
Доступні ціни
Приміщення засяє, а гаманець скаже вам "спасибі".
Комплексний підхід в роботі
Такий цінний ресурс як час не доведеться витрачати на пошук підрядників.
В цих перевагах вже змогли переконатися незліченна кількість задоволених клієнтів, від Райфайзен Банк Аваль до JYSK'у та Комфортауну.
Ми, в свою чергу, завжди готові допомогти компанії СКЛО розібратися в дикому правовому полі України й забезпечити професійний юридичний супровід.

І, традиційно, хвилинка корпоративної симпатії:Ми ❤️ СКЛО
А ми ❤️ ФІРМА