!
Обережно - люди з книжками!
Видавництво "ОСНОВИ", мабуть, є ідеальним взірцем бізнесу, який першочергово виконує високу соціальну функцію, а вже потім спрацьовує як щось комерційне. Про ОСНОВИ знають всі, і сьогодні знають, в першу чергу, через якісний продукт, з яким просто не хочеться розлучатися. Це, передусім, є досягненням талановитої команди та сміливості Дани Павличко, яка стала ініціатором «переродження» легендарного видавництва.
Photo by Jacob
Photo by Leio
Photo by Marion
Photo by Jacob
Photo by Shifaaz
Photo by Mike
Photo by Sven
Photo by Ed
Ми робимо інтелектуальну літературу з увагою до дизайну та якості — не лише контенту, а й друку, усе має бути дуже естетично. Чимало українців не читають узагалі, не вважають книги важливими чи вартими. Ми намагаємося з кожної книжки зробити подію, історію.
Дана Павличко
Директорка та засновниця Видавництва
У 2012 році Основи почали видавати серію англомовних путівників Awesome Ukraine. У них без шароварщини, але з гумором і здоровим патріотизмом Видавництво розповідає про все, що ми любимо в Україні: від борща чи булочок в Ярославні, до Closer й найкращий музеїв. Путівник став бестселером, який купують у всьому світі. Загалом було продано понад 40 тисяч примірників. Зараз до серії входять путівники "Awesome Ukraine", "Awesome Kyiv", "Awesome Lviv", "Awesome Odesa", "Awesome Dnipro" та "Awesome Kharkiv". Цього року з'явиться Awesome Digital Ukraine про українську IT-індустрію.
Ще однією гордістю видавництва є оригінальні видання про особливості української культури. Лише цього року вийшла друком книга "Soviet Modernism. Brutalism. Post-Modernism. Buildings and Structures in Ukraine 1955-1991", в якій зібрано понад 200 фотографій найкращих об'єктів української модерної архітектури та здійснено їх комплексне дослідження. А також побачило світ видання "Balcony Chic", в якому зібрано найбільш дивні та дикі українські балкони, а також здійснено спробу дослідити цей недооцінений культурний феномен.
У 2019 році разом зі студією Hooga.design Видавництво заснувало міжнародний конкурс з книжкового дизайну Ukrainian Young Book Design Awards. Попри те, що це лише перший рік конкурсу, їм вдалося об'єднати понад 400 учасників з 8 країн світу.
Дивитись та купувати книжки
Основи розповідають про українську культуру у світі, водночас цю саму культуру збагачуючи, а ми так і надалі раді підставляти їм своє надійне юридичне плече та, за необхідності, рубити мечем правосуддя корупційні та неправомірні вимоги, які гідрою тягнуться до наших друзів. Здається, саме час для хвилинки корпоративної симпатії:
ФІРМА
Нестримні адвокати
Ми <3 ОСНОВИ
Дана Павличко
Засновниця і директорка
А ми <3 ФІРМА