Видавництво ОСНОВИ є ідеальним взірцем бізнесу, який першочергово виконує високу соціальну функцію, а вже потім спрацьовує як успішний комерційний проект. Про ОСНОВИ знають через якісний продукт, з яким просто не хочеться розлучатися. Це передусім є досягненням талановитої команди та сміливої Дани Павличко, яка ініціювала переродження легендарного видавництва.
Ми робимо інтелектуальну літературу з увагою до дизайну та якості — не лише контенту, а й друку, усе має бути дуже естетично. Чимало українців не читають узагалі, не вважають книги важливими чи вартими. Ми намагаємося з кожної книжки зробити подію, історію.
Дана Павличко
Директорка та засновниця Видавництва
Photo by Jacob
Photo by Leio
Photo by Marion
Photo by Jacob
Photo by Shifaaz
Photo by Mike
Photo by Sven
Photo by Ed
Фірма захищає діяльність Основ в усіх сферах, допомагає відкрити крамничку Osnovy Store, а також займається авторськими правами — щоб усі були щасливими від співпраці.
У листопаді 2021 Основи відкривають справжній культурний простір, де ви зможете відкрити для себе нових авторів та цікаві видання, яких, імовірніше, не бачили ще ніде.

Osnovy Store — це місце зустрічі на ранкову каву та вечірнє вино, місце для ділових переговорів та відпочинку з друзями.

Фірма залюбки допомогла друзям з документообігом та юридичними угодами на всіх етапах — від аренди та будівництва до фінальних штрихів перед офіційним відкриттям.
Гордістю видавництва є оригінальні видання про особливості української культури. Наприклад, "Soviet Modernism. Brutalism. Post-Modernism. Buildings and Structures in Ukraine 1955-1991", в якій зібрано понад 200 фотографій найкращих об'єктів української модерної архітектури та здійснено їх комплексне дослідження. А також побачило світ видання "Balcony Chic", в якому зібрано найбільш дивні та дикі українські балкони, а також здійснено спробу дослідити цей недооцінений культурний феномен.
Дивитись та купувати книжки
Основи розповідають про українську культуру у світі, водночас цю саму культуру збагачуючи, а ми так і надалі раді підставляти їм своє надійне юридичне плече та, за необхідності, рубити мечем правосуддя корупційні та неправомірні вимоги, які гідрою тягнуться до наших друзів. Здається, саме час для хвилинки корпоративної симпатії:
ФІРМА
Нестримні адвокати
Ми <3 ОСНОВИ
Дана Павличко
Засновниця і директорка
А ми <3 ФІРМА