• Нестримні гол.

  Нестримні гол.

  Напрямки діяльності:
 • <p><strong>Цицерон</strong></p>

  Цицерон

  Ватажок Нестримних. Таємничим чином, але, безумовно, завдяки своїй нестримній вдачі, божественне право повернуло його в світ людей. Він повернувся для того, щоб відновити справедливість у країні, чий народ дійсно цього заслуговує. Він одягнений в силові обладунки, які, серед іншого, дозволяють йому легко розмахувати важким мечем правосуддя. Тепер Дамоклів меч не висить над несправедливим правителем, а міцно зтиснутий в руці Цицерона. В іншій його руці - Основний Закон України. Коли чиновник порушує Конституцію, Цицерон заносить Дамоклів над його головою. Найлютіший ворог корупції, і, мабуть, її швидка смерть. До речі, сам Цицерон безсмертний.

  Напрямки діяльності:

  кримінальне та конституційне право, адміністративне судочинство, корпоративні конфлікти та бойова юриспруденція

 • <p><strong>Клара Цеткін</strong></p>

  Клара Цеткін

  Нестримна правозахисниця. Мабуть, найшвидша з команди Нестримних. Майстерно володіє мистецтвом раптової атаки та контр-атаки з використанням катани і технологій зв'язків з громадськістю та ЗМІ. Стрімка, ефектна та ініціативна, Цеткін завжди на два кроки попереду. Її опоненти збентежені її раптовою підступністю і частіше за все це останнє, що вони усвідомлюють.

  Напрямки діяльності:

  медіація, PR, репутаційний менеджмент

 • <p><strong>Сковорода</strong></p>

  Сковорода

  Нестримний мислитель і надшвидкий стрілець. Сковорода - єдиний українець з Нестримних. Він відчуває Україну душею, він пропускає через себе весь біль і розчарування народу. Інтелектуал і енциклопедист у сфері права. По пам'яті орієнтується в матеріальному і процесуальному праві багатьох країн. Сковорода, будучи ідеологом команди Нестримних, часто направляє їх сили в потрібне русло. Швидкий і вкрай влучний ган-файтер. Майстер витончених і неординарних правових позицій, які безліч разів обеззброювали супротивника ще до початку бою.

  Напрямки діяльності:

  авторське, податкове та фінансове право, зовнішньоекономічна діяльність, морське право, супроводження угод

 • <p><strong>Фома Аквінський</strong></p>

  Фома Аквінський

  Нестримний, який точно знає як дике правове поле України перетворити у сучасну правову державу. Саме він колись зміг ідейно примирити закон, релігію і науку. Майстер багатьох технік переговорів та способів врегулювання корпоративних конфліктів, а також конфліктів з державними органами.

  Напрямки діяльності:

  медіація, переговори, мирне врегулювання конфліктів, господарське та цивільне право, корпоративні конфлікти

 • <p><strong>Мартін Лютер Кінг</strong></p>

  Мартін Лютер Кінг

  Нестримний оратор і професійний whitehat-воїн. Мартін майстерно володіє різними видами бойових мистецтв, а також чудово справляється з будь-якими видами судових процесів. Майстерно володіючи мечем, кулею і словом, Кінг не залишає жодного шансу своїм супротивникам і опонентам. Воля до перемоги і технологічні навички Мартіна роблять його основною оперативною одиницею Нестримних. 

  Напрямки діяльності:

  господарське, кримінальне та ІТ право, корпоративні конфлікти, судовий процес, IT-security