Для нас честь познайомити вас з особливим Клієнтом Фірми - британсько-американською некомерційною благодійною організацією HALO TRUST, яка займається гуманітарним розмінуванням у всьому світі. В тому числі і в Україні.
Принц Гаррі та прицеса Діана
У 1988 році організацію було засновано британськими політиками та військовими і з початку своєї діяльності вона змогла привернути чимало уваги світової спільноти до проблеми подолання наслідків війни. З цією метою, розуміючи важливість та ефективність місії, до діяльності також у різний час долучались видані особи та зірки, зокрема, Діана, принцеса Уельська, та принц Гаррі.

Основними донорами організації є уряди (читай - платники податків, громадяни західних країн) Великобританії, США, Європейського Союзу, Німеччини, Норвегії та Фінляндії. Сьогодні організація налічує ~ 7000 саперів, які працювали у Нагорному Карабасі, Камбоджі, Мозабіку, Сомалі, Шрі-Ланці, Ерітреї, Абхазії, Чечні, Косово, Анголі, Афганістані, Арменії та Україні.

Вже майже шість років HALO TRUST здійснює гуманітарне розмінування уздовж усієї лінії розмежування, починаючи від Маріуполя в Донецькій області і закінчуючи населеними пунктами в Луганській.

Гуманітарне розмінування відбувається за міжнародними стандартами і суттєво відрізняється від військового. Останнє передбачає локальне очищення території від мін та снарядів, зокрема для проходу техніки або тактичних груп. А під час гуманітарного розмінування територія повністю звільняється від всіх феромагнітних матеріалів.
Відповідно до офіційних даних з початку війни на Донбасі від вибуху мін загинули 977 невійськові людини, ще 1528 отримали поранення.

На цей момент українська організація налічує майже 400 саперів, які розмінували приблизно шість мільйонів квадтратних метрів українських територій. Окрім цього, спеціалістами HALO TRUST було виявлено 255 ділянок "забруднених" вибуховонебезпечними предметами, площею 22 514 600 квадритних метрів, та організувано знищення більше трьох тисяч таких предметів.

А ми, звісно, готові і надалі бути для HALO TRUST надійним орієнтиром у дикому правовому полі України.

І, традиційно, хвилинка корпоративної симпатії:Ми ❤️ HALO TRUST
А ми ❤️ ФІРМА