ЦИЦЕРОН
Ватажок Нестримних. Таємничим чином, але, безумовно, завдяки своїй нестримній вдачі,божественне право повернуло його в світ людей. Він повернувся для того, щоб відновити справедливість у країні, чий народ дійсно цього заслуговує. Він одягнений в силові обладунки, які, серед іншого, дозволяють йому легко розмахувати важким мечем правосуддя. Тепер Дамоклів меч не висить над несправедливим правителем, а міцно зтиснутий в руці Цицерона. В іншій його руці - Основний Закон України. Коли чиновник порушує Конституцію, Цицерон заносить Дамоклів над його головою. Найлютіший ворог корупції, і, мабуть, її швидка смерть.ФОМА
Нестримний, який точно знає як дике правове поле України перетворити у сучасну правову державу. Саме він колись зміг ідейно примирити закон, релігію і науку. Майстер багатьох технік переговорів та способів врегулювання корпоративних конфліктів, а також конфліктів з державними органами.
СКОВОРОДА
Нестримний мислитель і надшвидкий стрілець. Сковорода - єдиний українець з Нестримних. Він відчуває Україну душею, він пропускає через себе весь біль і розчарування народу. Інтелектуал і енциклопедист у сфері права. По пам'яті орієнтується в матеріальному і процесуальному праві багатьох країн. Сковорода, будучи ідеологом команди Нестримних, часто направляє їх сили в потрібне русло. Швидкий і вкрай влучний ган-файтер. Майстер витончених і неординарних правових позицій, які безліч разів обеззброювали супротивника ще до початку бою.КЛАРА
Нестримна правозахисниця. Мабуть, найшвидша з команди Нестримних. Майстерно володіє мистецтвом раптової атаки та контр-атаки з використанням катани і технологій зв'язків з громадськістю та ЗМІ. Стрімка, ефектна та ініціативна, Цеткін завжди на два кроки попереду. Її опоненти збентежені її раптовою підступністю і частіше за все це останнє, що вони усвідомлюють.МАРТІН
Нестримний оратор і професійний whitehat-воїн. Мартін майстерно володіє різними видами бойових мистецтв, а також чудово справляється з будь-якими видами судових процесів. Майстерно володіючи мечем, кулею і словом, Кінг не залишає жодного шансу своїм супротивникам і опонентам. Воля до перемоги і технологічні навички Мартіна роблять його основною оперативною одиницею Нестримних.

Ми робимо бізнес легальним та відновлюємо порушені права, але ніколи не допомагаємо уникнути закону.

Може здатися, що ми вимогливі до Клієнта, але, насправді, це вимогливість до самих себе. Наша мета - бути для наших Клієнтів надійним орієнтиром порядку і справедливості у дикому правовому полі України.

Наші методи - професіоналізм, вірність меті і прозорі відносини з Клієнтом.
Наш Клієнт видавництво "Основи" за підтримки Фірми видало Кримінальний Кодекс із ілюстраціями популярного митця Нікіти Кравцова.


"Насправді знати свої права і їхні обмеження може й повинен кожен, хай навіть якщо до читання законів його привабить незвичайний дизайн подарованої кимось книжки", — видавництво "Основи" для УП.
Наші проекти
Ми робимо акценти на правах, тим самим ми нагадуємо про їх фактичну відсутність. Але ми робимо це в першу чергу не для того, щоб підштовхнути владу до проведення необхідних реформ, а для того щоб спілкуватися із громадськістю поза політичним контекстом. - правопросвітницький проект Європейської правозахисної групи та Фірми.
Слідкуй за нашою сторінкою на ФБ
Ми намагаємося вести активне соціальне життя на наших сторінках у соціальних медіа, а тому Ви маєте можливість першими отримувати наш контент та дізнаватись про наші новини/івенти)